Titles you rated
R-PointRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 2.5
The MythRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 2.0
Cinderella ManRated ★ 3.5
Little Black DressRated ★ 2.5
The Lion King 1½Rated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 1.0
Despicable MeRated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0