Titles you rated
OldboyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 2.5
SoulRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0