Movies
Ratings
136
Good NewsRated ★ 4.0
BossRated ★ 2.0
BlesserRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Next SoheeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Fantastic PlanetRated ★ 4.5- Oink OinkRated ★ 1.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Adventure of a Hard DriveRated ★ 4.5- Marguerite TramRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5- The Day After Francois LeftRated ★ 2.0
- Number1 Mr.HonestRated ★ 2.0