Titles you rated
Men in BlackRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0