Movies
Ratings
337
The NotebookRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5