Titles you rated
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 1.5
AmélieRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.0
Little Black DressRated ★ 2.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 2.5