Titles you rated
The Great BattleRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Enemies In-LawRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5