Titles you rated
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0