Movies
Ratings
187
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5