Movies
Ratings
231
The WolverineRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 1.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0