Movies
Ratings
500
MossRated ★ 2.0
The Green MileRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
PietaRated ★ 1.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 2.0
Silent HillRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 0.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 1.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 1.5