Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Never Let Me GoRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
WildRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5