Movies
Ratings
143
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0