Movies
Ratings
207
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
GravityRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
Dumb and DumberRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 2.0
Runner RunnerRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
JobsRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0