Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Night of the Living DeadRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 0.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 3.5- 극장 미림Rated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Dirty MoneyRated ★ 0.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
DisturbiaRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
A Deadly American MarriageRated ★ 2.0