Movies
Ratings
143
The MartianRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0