Titles you rated
Another EarthRated ★ 5.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
TangledRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 2.5
Cadillac RecordsRated ★ 4.5
Stuck in LoveRated ★ 4.5- 자극의 세기Rated ★ 1.0
Six ActsRated ★ 1.0
CorradoRated ★ 0.5
A Dark MatterRated ★ 1.0
When the Cobra StrikesRated ★ 1.0- SHURANO DENSHORated ★ 1.0