Titles you rated
The King's SpeechRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 2.0- The UninvitedRated ★ 3.0
DobermannRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Universal SoldierRated ★ 3.0
Twin DragonsRated ★ 2.0
Predator 2Rated ★ 2.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
The InsiderRated ★ 2.0- WishRated ★ 3.0