Titles you rated
Don't BreatheRated ★ 4.5
The KingRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 4.5
A DayRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
RampageRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0