Movies
Ratings
224
Master KIMsRated ★ 3.5
Remember the TitansRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
City of JoyRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.5
The DepartedRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.5