Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Diary of a Wimpy KidRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
Little ForestRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
To Each His OwnRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0