Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0