Movies
Ratings
160
The RecipeRated ★ 2.0
Up in the AirRated ★ 2.0
FootlooseRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
My Barefoot FriendRated ★ 1.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 5.0
The GreatestRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 1.0
RudyRated ★ 1.0
HayatRated ★ 5.0
October SkyRated ★ 1.0
Waikiki BrothersRated ★ 1.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Whatever WorksRated ★ 1.0
PadakRated ★ 5.0
CluelessRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Nobody Loves MeRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0