Movies
Ratings
239
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.0
MommyRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
TrainspottingRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0