Movies
Ratings
366
SullyRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.0
West Side StoryRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Darkest HourRated ★ 3.0
The Adventures of TintinRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Look Who's BackRated ★ 2.5
JawsRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5