Titles you rated
Real SteelRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0