Movies
Ratings
100
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 3.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0