Titles you rated
Once a ThiefRated ★ 5.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
AgoraRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0