Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5- Blade Runner: The Final CutRated ★ 3.0
Space CowboysRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
DownfallRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
Fate/kaleid liner Prisma☆Illya Movie: Oath Under SnowRated ★ 3.0
ContactRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5- 魔法少女リリカルなのは ReflectionRated ★ 3.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 2.5
Cars 2Rated ★ 2.5