Movies
Ratings
74
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
BeanRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0