Movies
Ratings
300
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 1.5
Source CodeRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 0.5
ArmageddonRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.0
Wrath of the TitansRated ★ 0.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 1.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0