Movies
Ratings
920
FirefightersRated ★ 2.0
The Electric StateRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
PsychokinesisRated ★ 1.0
Shallow HalRated ★ 2.5
HeroRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.5
ZoolanderRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 0.5
Meet the FockersRated ★ 3.5
Meet the ParentsRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0