Titles you rated
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
Made in Hong KongRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 2.5
I Am a HeroRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Ghosts of MarsRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 3.5
AntichristRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 0.5
The Brothers GrimsbyRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5