Titles you rated
The WailingRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 0.5
Thread of LiesRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.5
A Melody to RememberRated ★ 1.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
No EscapeRated ★ 3.5