Movies
Ratings
220
11 A.M.Rated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 2.0
The Naked KitchenRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 1.5
Horror StoriesRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Sad MovieRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 3.5