Movies
Ratings
32
The ChaserRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0