Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5