Titles you rated
Year OneRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0