Movies
Ratings
325
ParasiteRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
Heart Is 2Rated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5