Movies
Ratings
16
SawRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.5
FluRated ★ 1.5
The NotebookRated ★ 2.5
Whatever Lola wantsRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0