Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0