Titles you rated
MotherRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.5
LucyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0