Movies
Ratings
217
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.0
HerRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Cruel StateRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0