Movies
Ratings
267
MoanaRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
TarzanRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
FantasiaRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5