Movies
Ratings
53
OblivionRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 4.0
Tokyo TaxiRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
Terminator SalvationRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 4.5
Bill & Ted's Bogus JourneyRated ★ 4.5
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5