Movies
Ratings
15
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0