Movies
Ratings
30
Crows ZeroRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5- That dayRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Assassination Classroom: GraduationRated ★ 2.5
I WishRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Detective Conan Live Action Special 4Rated ★ 0.5
Attack on Titan: Part 2Rated ★ 0.5
My Rainy DaysRated ★ 0.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0- Peach GirlRated ★ 4.0
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 3.5
The Scarlet LetterRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0