Titles you rated
Art of FightingRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 2.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 2.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 1.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0