Titles you rated
InceptionRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
TedRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5