Titles you rated
Love, LiesRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.5- WishRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.5